Adak Kurbanı

ÇAVDAR ET

Adak Kurbanı

Saygıdeğer müşterilerimiz firmamız Afyonkarahisar'da geçmişten günümüze çok sayıda müşteriye hizmet vermiştir. Babamız Ahmet ÇAVDAR'dan devraldığımız bu mirası devam ettiriyoruz. Bir adak kurbanı satın alma, adaklık kesimi, adaklık dağıtımı gibi bütün yapılması gerekenleri organize edip yapıyoruz.

Kesim ve paketleme hizmetlerimiz ücretsizdir. Kesim işlemlerini Çayıbağ Kasabasındaki monoray sistemle donatılmış, son teknolojiyi içinde barındıran çiftliğimizde gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman kasaplarımız adak ve kurbanlık kesimi konusunda titiz bir çalışma göstermektedirler. Kesilen adaklıklar siz kıymetli müşterilerimizin istek ve şekline göre paylara ayırılır, özel kurban eti poşeti ile poşetlenir ve teslim edilir. Hijyenik ortamlarda İslami usullere uygun olarak kesilen adaklıklar kısa sürede teslim edilir. Çiftliğimizde sizler çay veya kahvelerinizi yudumlarken kesim hizmetlerimizi izleyebilirsiniz. Kesim işlemine katılamayarak vekalet yoluyla adaklık kurbanlarını kestirmek için bizimle irtibata geçen müşterilerimize ise canlı yayın yoluyla kesimleri izletilmektedir.

Her bütçeye uygun küçükbaş ve büyükbaş olmak üzere adaklık kurbanlık mevcuttur. Müşterilerimizin adak ibadetlerini yerine getirmeleri aynı zamanda bütçelerini yormamaları adına firmamız tarafından büyük özen gösterilmektedir. Bu sebeple Anadolu’nun ve Doğu Anadolu’nun köylerinden tek tek toplanan doğal ve kaliteli adaklıklar, çiftliğimizde gerekli bakımları yapıldıktan sonra en hesaplı yollardan siz değerli müşterilerimize satışa sunulmaktadır. Biz sizler için herşeyi düşündük, adak kurbanı konusunda ülkemizin neresinde olursanız olun sizlere hizmet vermekten onur duyacağımızı belirterek Çavdar Et ve Hayvancılık olarak Afyonkarahisar'dan sizlere selamlar iletiyoruz.

Online Adaklık Kurban | Akika Kurbanı | Şükür Kurbanı | Afyon Adaklık Kurban