Kesim günü müşterileriniz nasıl misafir ediliyor?

Tüm misafirlerimiz bizim için değerlidir ve misafirlerimizin güneşten veya yağmurdan etkilenmemeleri için özel çadırlar kuruluyor ve sabah kahvaltımızda çorba ve açık büfe kahvaltı ikram ediyoruz.

Kesim yerinizden ve çiftliğinizden kısaca bahseder misiniz?

Çiftliğimiz ve kesimhanemiz yerleşim yerine çok yakın ve etrafında ağaçlar ve yeşillik alanlar bulunan bir yer ve içerisinde bay bayan tuvaletleri bulunan ayrıca bay bayan mesciti bulunan ve Afyon Çayırbağ Kasabası'nda bulunmaktadır.

Sadece etlerimizi ve kemiklerimizi paylaştırıyorsunuz?

Hayır tabiki sizin için kesilen kurbanın tüm parçaları ve sakatatları hissedarlara aittir. Ciğerleriniz böbrekleriniz işkembeler tüm hissedarlara temizlenerek ayrı ayrı bölünüyor ve teslim ediliyor.

Kesim sıranız nasıl oluyor?

Kesim sıramız hisse yazılım sırasına göre yapılıyor ve sizlere saat veriliyor ve verilen saatte Allah'tan bir mani olmadığı sürece etleriniz sizleri bekletmeden hazırlanıp teslim ediliyor.

Hisseli kesimlerde parçalama şekli nasıl oluyor?

Kesilen hayvanın tüm parçaları 7 ye bölünüyor her yerinden tüm hissedarlara paylaştırılıyor. Kemik kesme işlemleriniz özel testerelerle yapılıp asla evinizde hiçbir şeyle uğraşmıyorsunuz.

Hisseli satışlarda hayvanımı görebiliyor muyum?

Elbette kesilirken hayvanınızı görüyorsunuz ve sadece sizin için kurban kesilen hayvanlarınızın etleri sizlere paylaştırılıyor. Asla başka bir hayvanın etiyle sizin etiniz karışmıyor.

Hayvanlarınızı nasıl satıyorsunuz?

Satış şekillerimiz isterseniz pazarlık usulü ortaklarınız varsa yada kendiniz bütün hayvan kesmek istiyorsanız şimdiden hayvanınızı alıp bayrama kadar bakımını biz yapıyoruz. Sizlerden artı olarak hiç bir ücret talep etmiyoruz.

Hayvanlarınız İslami şartlara uygun mu?

Bütün hayvanlarımız İslami şartlara uygundur. Kesinlikle çapası çıkmamış kapağını atmamış yani dişini çıkarıp yerine yeni diş çıkarmamış hayvanları kurbanlık olarak satmıyoruz.

Hayvanlarınız nasıl besleniyor?

Hayvanlarımızın hepsi açık ve salma dediğimiz sistemde beslenmektedirler. Hiç bir kötü kokuya maruz kalmadan tamamı ile kuru besi bakılmaktadırlar. Ayrıca hepsi yaylım sürecini tamamlamışlardır.

Hayvanlarınız yerli mi ithal mi?

Hayvanlarımızın hepsi yerli ırktır ve kendi besimizdir ve bütün hayvanlarımız erkek çapalı danadır.

Online Adaklık Kurban | Akika Kurbanı | Şükür Kurbanı | Afyon Adaklık Kurban